W dniu 10 marca 2017 roku w naszej siedzibie w Gorzowie Wielkopolskim zorganizowaliśmy spotkanie menadżerów pod hasłem „Dzień Kobiet z Audit!”.Wydarzenie było kolejnym elementem naszego zaangażowania w rozwój i wspieranie kobiet na stanowiskach kierowniczych, dając im okazję do spotkania i wymiany doświadczeń w nieformalnej atmosferze.
Spotkanie w tym cyklu tradycyjnie koncentrowało się na tematach związanych z rozwojem zawodowym, wizerunkiem w biznesie oraz wzajemnym wsparciem kobiet w środowisku korporacyjnym.
Spotkanie stworzyło uczestniczkom unikatową okazję do networkingu oraz omówienia wyzwań i sukcesów w zarządzaniu kadrą. Było to wydarzenie, w którym celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet, podkreślając rolę menadżerek w polskim biznesie.